PŘÍBĚHY

Pojďme se podívat na příběh, kdy jsme se stali klíčovým partnerem pro přepravy dlouhých hřídelí z Číny do České republiky.

FINESHIP poskytnul spolehlivé a flexibilní řešení pro přepravu důležitých dokumentů na Ukrajinu pro svého zákazníka, který se potýkal s obtížemi při nalezení spolehlivého dopravce.

FINESHIP dokázal rychle a efektivně pomoci zákazníkovi z oblasti výroby plastových stavebnic letadel a jeho mezinárodní distribucí.

Zajišťujeme spolehlivé a rychlé služby pro přepravu kanystrů do Slovinska a zpět do České republiky, a to i přes specifické požadavky na čas a dostupnost kontaktní osoby ve Slovinsku.

Poskytujeme spolehlivé a profesionální služby pro přepravu křehkého zboží pro svého zákazníka zabývajícího se výzkumem histologických vzorků.

Poskytujeme spolehlivé a bezpečné řešení pro přepravu elektronických součástek, které se zákazníkovi u předchozích přeprav ztrácely a poškozovaly.

Před nedávnem se zákazník, významný distributor elektronických součástek, ocitl v situaci, kdy náhle potřeboval urgentně přepravit velkou zásilku součástek do svého distribučního centra, ale neměl čas na důkladné prozkoumání a výběr různých přepravních společností. Jeho prioritou bylo rychle a efektivně najít spolehlivého přepravce, který by mu...

Zákazník má zařízení, které potřebuje posílat na kalibraci do zahraničí. Na začátku byl znepokojený ohledně celého procesu odeslání zásilky, zejména co se týče celních poplatků.

Pomohli jsme zákazníkovi, jenž se ocitl v obtížné situaci s jeho stávajícím přepravcem, který mu neoznámil váhové a rozměrové limity.

Poskytujeme spolehlivé a efektivní řešení pro přepravu palet s dlažbou a sanitou v rámci České republiky.

Povězme si o příběhu našeho klienta, který se potýkal s nedostatečnou možností pojištění svých zásilek a hledal spolehlivého partnera, který by mu zajistil bezpečnou přepravu.