Hmotnostní a rozměrové limity

09.08.2023

Pomohli jsme zákazníkovi, jenž se ocitl v obtížné situaci s jeho stávajícím přepravcem, který mu neoznámil váhové a rozměrové limity.

Zákazník, výrobce a distributor speciálních zařízení, se připravoval na důležitou zahraniční expedici. Připravil všechny své zásilky v souladu s předchozími zkušenostmi a požadavky, ale překvapivě narazil na váhové a rozměrové limity, nové příplatky, o kterých ho jeho stávající přepravce neinformoval. Tato situace dostala zákazníka do stresu, tím, že se objevila řada otázek a obav.

Když se obrátil na nás, našel tým odpovědných lidí, na které tak mohl přenést všechny svoje potíže a požadavky. Rychle jsme zahájili analýzu zákazníkových potřeb a zjistili, že máme širokou škálu variant, které mohou vyřešit jeho situaci.

Vzhledem k našim zkušenostem jsme zákazníkovi pomohli porozumět váhovým a rozměrovým omezením a navrhli optimální strategii pro balení a přepravu jeho zásilek. Po několika konzultacích jsme mu poskytly doporučení a rady, jak ideálně zabalit zásilky tak, aby se vyhnul dalším problémům s přepravou.

Díky naší pomoci, široké síti partnerů a služeb má nyní klid, že jeho zásilky budou doručeny bezpečně a včas. Naše spolehlivé a transparentní přepravní služby mu poskytly jistotu, že jeho obchodní operace budou pokračovat hladce a bez problémů.

Tento příběh ukazuje, jak FINESHIP dokáže pomáhat zákazníkům v řešení komplexních a náročných logistických výzev. Náš individuální přístup k potřebám zákazníka přispívá k jejich úspěchu a růstu.