PŘEPRAVA PALET

Objednání přepravy palet pro vaši společnost je snadné díky řešení FINESHIP, které obsahuje předvýběr více přepravců. Standardní nebo expresní přeprava, europalety nebo palety speciálních rozměrů, po celé ČR, po Evropě, celosvětově. Pomocí naší rozsáhlé sítě poskytovatelů přepravních služeb vám pomůžeme najít správné řešení přepravy.

S FINESHIP můžete posílat palety v rámci ČR, Evropy nebo celého světa pomocí známých přepravních společností, jako jsou TNT, DHL, UPS, FEDEX a další.

Poskytujeme vám přístup k mnoha nadnárodním poskytovatelům přepravních služeb i místním dopravcům, aniž byste se zavázali k uzavření smlouvy s nimi nebo je museli složitě porovnávat. I když jste své palety vždy zasílali prostřednictvím TNT, DHL, GEBRUDER WEISS, můžete využít našich speciálních podmínek u přepravních společností. 

Paletová přeprava je vždy nejlepší volbou, pokud chcete poslat objemné zboží nebo několik balíků jako jednu zásilku na adresu příjemce. Tímto způsobem je vše bezpečně zabaleno a spolehlivě dorazí k příjemci. S FINESHIP můžete posílat palety v rámci ČR, Evropy nebo celého světa pomocí známých přepravních společností. 

Potřebujete vaši paletu dostat k příjemci expresně a ihned ji odeslat? U FINESHIP najdete řešení pro rychlé odeslání palet. Pomůžeme vám porovnat služby a ceny přepravy různých přepravních společností a vybrat pro vás nejvhodnější nabídku.

Poplatky za doručení palet se liší v závislosti na službě. Záleží na požadavku, zda standardní nebo expresní doručení, europaletu nebo speciální rozměry. Země a adresa doručení má na rychlost a cenu také vliv. Je proto vhodné porovnat několik přepravních, spedičních společností a vybrat nejvýhodnější nabídky pro přepravu palet.

FINESHIP do porovnávání přepravních služeb zařazuje nejznámější přepravní společnosti na trhu. Stačí poptat a FINESHIP během chvilky prověří náklady na přepravu. Poté vám vybere dopravce, který vaší zásilce nejvíce vyhovuje. Díky funkci sledování zásilek budete vždy vědět, kde se vaše zásilka nachází. FINESHIP navíc sledování zásilek povýšil na hlídání, kdy každý pohyb nepřetržitě hlídá. Máte-li jakékoliv dotazy ohledně paletové přepravy, neváhejte nás kontaktovat. Pomůžeme vám rychle a bezpečně přepravit vaše palety v rámci ČR i zahraničí.

Poptejte naše služby

Vyplňte informace o požadované přepravě a my se vám ozveme co nejdříve zpět.