Reference

Když nás zákazník pochválí jen tak

Ano, vyzvednuto a za zavolání p. Krupičkovi děkuji. Perfektní spolupráce, děkuji!!! Hezký den. MČ

Dobrý den paní Bierhanzová, poslušně hlásím, že akce je úspěšně ukončena :). Musím říct, že řidič opět prokázal, proč chci takové zásilky posílat přes Vás. Je mi jasné, že jsem ve Vašem obratu spíš statistická chyba, nicméně... jeho profesionální a na dnešní dobu výrazně příjemné chování a znalost své práce se nevidí každý den. A věřte mi, že se ve...

Dobrý den do Fineship, ano, balíky konečně dorazily po proclení a po procesu vynětí ze zdanění, který to dost zdržel. Děkuji vám moc za vaše služby, podporu a za rychlou a příjemnou komunikaci. S přáním hezkého dne, Lukáš Pawera

Plzeň - Praha

09.09.2022

Dobrý den, díky moc, jsem nadšen ze spolupráce. S přátelským pozdravem Jan Korelus

"Dobrý den, paní Bierhanzlová, ještě jednou moc děkuji za příjemnou zprávu. A dále bych chtěla velmi poděkovat Vám všem, kteří jste se o naši zakázku od počátku starali. Váš přístup byl na vysoké úrovni a ráda Vás doporučím. Přeji, ať se Vám daří a máte spokojené zákazníky. S úctou Gabriela Urbanová"

"Dobrý den, kolega mi také již volal, že kurýr přivezl včera ve 14 hodin, což mu velice pomohlo, protože stihli tedy kabel natáhnout ještě dříve a mají již hotovo. Ještě jednou velice děkuji za pomoc a určitě si uložím Váš kontakt do budoucna. Dovolil jsem si i napsat recenzi na Google."

"Děkuji za rychlé dodání dokumentů z ITÁLIE do Karlových Varů. Rychlost byla důležitá pro mne i mou rodinu. Přeji Vám všem ve firmě štěstí a úspěch v podnikání. Děkuji p. Bierhanzlovi za vstřícnost a trpělivost. Kudelková Dana Karlovy Vary."

"Dobrý den, paní Pěkná, děkuji Vám a Vaší kolegyni za perfektní pomoc při řešení zásilky do Japonska. Pohodové dny. Martina Švančarová."

Když si o hodnocení řekneme


Petra

Logistika

"Zvykli jsme si na vyšší standard služeb, co nabízí Vaše společnost.

1. Pokud objednáme přepravu u FINESHIP, nemusíme se strachovat o to, že by cokoliv neklaplo, protože máte každou cestu pod kontrolou.

2. Jsem si vždy jistá, že přepravu seženete, nestalo se nikdy, že byste mi napsali, že nemáte auto.

3. Pokud nepotřebuji Express, dostanu od vás více možností přepravy - více různých cenových nabídek. Nemusím poptávat jiné přepravce.

Zlepšení mne žádné nenapadá. Pracujete profesionálně, spolupracujete s přepravci, na které se dá spolehnout. Jsem ráda, že jsem ještě nemusela objednávat vrtulník..."

Robert 

Market research & nákup

"V naší, již v současnosti dlouhodobé spolupráci, si nejvíce cením osobního přístupu, rychlého a komunikativního přístupu při řešení nastalých problémů a v zásadě rodinné atmosféry, kterou z vaší firmy cítím. V neposlední řadě oceňuji také příznivé a jasně komunikované ceny. A poslední, co mne teď napadá, je (po odbourání vyplňovaní formulářů) snadnost objednávání vašich služeb, což je z uživatelského hlediska pro nás velmi důležité.

Mějte se hezky a ať se vám daří!"

Viktor 

Export

"Působíte na mě jako velmi dobře organizovaný tým zodpovědných lidí, a mám jistotu, že žádná moje poptávka nebude ignorována.

Tím, že sledujete průběh každého jednoho případu přepravy až do předání zboží dle zadání a informujete o něm, opět působí velice profesionálně.

Tedy jste spolehliví a systematičtí.

Děkuji a vše dobré!"

Martina

Logistka

"Pro mne je jednoznačné největším přínosem úspora času a financí. Čas s ohledem na to, že na jednotlivé dopravy nerozesílám poptávky různým dopravcům, abych následně porovnávala cenové nabídky. A finance s ohledem na fakt, že jako menší firma "nedosáhneme" u dopravců na výhodnější podmínky.

Dále jsem velmi spokojena s rychlostí a pružností, se kterou mé poptávky a dopravy vyřizujete.

Tedy v tuto chvíli nemám žádné negativní připomínky k naší spolupráci a jsem s ní spokojena.“

Honza 

Obchodní ředitel

"Bezvýhradní spokojenost s komplexními službami od A až po Z. Nikdy žádný problém. Rychlá komunikace. Neměnil bych.“