REFERENCE

Když nás zákazník pochválí jen tak

Dobrý den, paní Kupcová, děkuji Vám za perfektní spolupráci a zaslané informace. Pokud budeme mít zase někdy požadavky na expresní dopravu, ráda se na Vás obrátím. S pozdravem a přáním příjemného dne Kateřina Charvátová

Dobré ráno, moc Vám děkuji za zprávu a hlavně za doručení. Byla u nás maximální spokojenost. Určitě si Vaši firmu ukládáme, kdyby bylo opět potřeba. Hezký víkend, Anna Vlčková.

Dobrý den, děkuji za vaši snahu. Jste opravdoví profesionálové. S pozdravem Klára Klenková

Určitě se obrátíme! Komunikace s vámi byla perfektní, rychlá, laskavá. Moc si toho vážíme! Zachránili jste nás. Martina Matějková

Ano, vyzvednuto a za zavolání p. Krupičkovi děkuji. Perfektní spolupráce, děkuji!!! Hezký den. MČ

Dobrý den paní Bierhanzová, poslušně hlásím, že akce je úspěšně ukončena :). Musím říct, že řidič opět prokázal, proč chci takové zásilky posílat přes Vás. Je mi jasné, že jsem ve Vašem obratu spíš statistická chyba, nicméně... jeho profesionální a na dnešní dobu výrazně příjemné chování a znalost své práce se nevidí každý den. A věřte mi, že se ve...

Když si o hodnocení řekneme


Petra

Logistika

"Zvykli jsme si na vyšší standard služeb, co nabízí Vaše společnost.

1. Pokud objednáme přepravu u FINESHIP, nemusíme se strachovat o to, že by cokoliv neklaplo, protože máte každou cestu pod kontrolou.

2. Jsem si vždy jistá, že přepravu seženete, nestalo se nikdy, že byste mi napsali, že nemáte auto.

3. Pokud nepotřebuji Express, dostanu od vás více možností přepravy - více různých cenových nabídek. Nemusím poptávat jiné přepravce.

Zlepšení mne žádné nenapadá. Pracujete profesionálně, spolupracujete s přepravci, na které se dá spolehnout. Jsem ráda, že jsem ještě nemusela objednávat vrtulník..."

Robert 

Market research & nákup

"V naší, již v současnosti dlouhodobé spolupráci, si nejvíce cením osobního přístupu, rychlého a komunikativního přístupu při řešení nastalých problémů a v zásadě rodinné atmosféry, kterou z vaší firmy cítím. V neposlední řadě oceňuji také příznivé a jasně komunikované ceny. A poslední, co mne teď napadá, je (po odbourání vyplňovaní formulářů) snadnost objednávání vašich služeb, což je z uživatelského hlediska pro nás velmi důležité.

Mějte se hezky a ať se vám daří!"

Viktor 

Export

"Působíte na mě jako velmi dobře organizovaný tým zodpovědných lidí, a mám jistotu, že žádná moje poptávka nebude ignorována.

Tím, že sledujete průběh každého jednoho případu přepravy až do předání zboží dle zadání a informujete o něm, opět působí velice profesionálně.

Tedy jste spolehliví a systematičtí.

Děkuji a vše dobré!"

Martina

Logistka

"Pro mne je jednoznačné největším přínosem úspora času a financí. Čas s ohledem na to, že na jednotlivé dopravy nerozesílám poptávky různým dopravcům, abych následně porovnávala cenové nabídky. A finance s ohledem na fakt, že jako menší firma "nedosáhneme" u dopravců na výhodnější podmínky.

Dále jsem velmi spokojena s rychlostí a pružností, se kterou mé poptávky a dopravy vyřizujete.

Tedy v tuto chvíli nemám žádné negativní připomínky k naší spolupráci a jsem s ní spokojena.“

Honza 

Obchodní ředitel

"Bezvýhradní spokojenost s komplexními službami od A až po Z. Nikdy žádný problém. Rychlá komunikace. Neměnil bych.“

ZEPTEJTE SE NÁS

Vyplňte údaje, které máte k dispozici a my se vám ozveme co nejdříve zpět.