Reference

Když nás někdo pochválí jen tak


"Vážená paní Petro, krabice do Holandska odešla, moc Vám děkuji za spolupráci a zejména bezvadnou komunikaci. Budete mít ode mě skvělou referenci (lze jí napsat na Váš web nebo jinam?) a u případných dalších dodávek bude Fineship naší první volbou.“


"Dobrý den, děkuji za bezvadnou spolupráci. Faktura byla dnes uhrazena. Vše hezké přeji.“


"Chtěla jsem moc poděkovat za perfektní organizaci doručení mojí zásilky a úžasnou flexibilitu (hlavně u paní Ing. Pěkné). Než jsem přišla k Vám, organizovali jsme dodávku s DHL, kde má naše advokátní kancelář klientsky účet, trvalo to 3 týdny, než jsme se k něčemu dobrali, cena byla astronomická a chovaní jejich obch. zástupce nás vedlo k tomu, že jsme raději celou akci zrušili. Takže opravdu moc děkuji za skvělý servis. Ještě jednou moc děkuji a pokud budu v budoucnu zase něco potřebovat, určítě se na Vás obrátím.“


"Hello, thank you very much, for your help and perfect organization. I hope for next cooperation in future if will be needed.“


"Dobrý den, všechny tři zásilky byly v pořádku dodány. Děkuji mnohokrát.“


"Dobrý den, moc děkuji za milou a rychlou spolupráci.“


"Dobrý den, Já vím, sklad již hlásil 😊, jste perfektní! Děkujeme 😊 Hezký den.“

Když si o hodnocení řekneme

Petra

Logistika

"Zvykli jsme si na vyšší standard služeb, co nabízí Vaše společnost.

1. Pokud objednáme přepravu u FINESHIP, nemusíme se strachovat o to, že by cokoliv neklaplo, protože máte každou cestu pod kontrolou.

2. Jsem si vždy jistá, že přepravu seženete, nestalo se nikdy, že byste mi napsali, že nemáte auto.

3. Pokud nepotřebuji Express, dostanu od vás více možností přepravy - více různých cenových nabídek. Nemusím poptávat jiné přepravce.

Zlepšení mne žádné nenapadá. Pracujete profesionálně, spolupracujete s přepravci, na které se dá spolehnout. Jsem ráda, že jsem ještě nemusela objednávat vrtulník..."

Viktor 

Export

"Působíte na mě jako velmi dobře organizovaný tým zodpovědných lidí, a mám jistotu, že žádná moje poptávka nebude ignorována.

Tím, že sledujete průběh každého jednoho případu přepravy až do předání zboží dle zadání a informujete o něm, opět působí velice profesionálně.

Tedy jste spolehliví a systematičtí.

Děkuji a vše dobré!"

Martina

Logistka

"Pro mne je jednoznačné největším přínosem úspora času a financí. Čas s ohledem na to, že na jednotlivé dopravy nerozesílám poptávky různým dopravcům, abych následně porovnávala cenové nabídky. A finance s ohledem na fakt, že jako menší firma "nedosáhneme" u dopravců na výhodnější podmínky.

Dále jsem velmi spokojena s rychlostí a pružností, se kterou mé poptávky a dopravy vyřizujete.

Tedy v tuto chvíli nemám žádné negativní připomínky k naší spolupráci a jsem s ní spokojena.“

Robert 

Market research & nákup

"V naší, již v současnosti dlouhodobé spolupráci, si nejvíce cením osobního přístupu, rychlého a komunikativního přístupu při řešení nastalých problémů a v zásadě rodinné atmosféry, kterou z vaší firmy cítím. V neposlední řadě oceňuji také příznivé a jasně komunikované ceny. A poslední, co mne teď napadá, je (po odbourání vyplňovaní formulářů) snadnost objednávání vašich služeb, což je z uživatelského hlediska pro nás velmi důležité.

Mějte se hezky a ať se vám daří!"

Honza 

Obchodní ředitel

"Bezvýhradní spokojenost s komplexními službami od A až po Z. Nikdy žádný problém. Rychlá komunikace. Neměnil bych.“