PŘEPRAVA DOKUMENTŮ

Mezinárodní přeprava dokumentů je další službou, kterou FINESHIP nabízí firemním zákazníkům. Naše rozsáhlá síť poskytovatelů mezinárodních přepravních služeb, včetně DHL, FEDEX, TNT a UPS zajistí, že vaše dokumenty budou doručeny včas. Pokud potřebujete zaslat smlouvy nebo faktury do zahraničí, můžete využít náš tým odborníků pro porovnání nejvýhodnějších přepravních služeb a sazeb, který vám pomůže porovnat ceny mezinárodní přepravy. Díky naší službě hlídání zásilek budete mít vždy aktuální informace o tom, kde se vaše dokumenty nacházejí. U nás nejen optimalizujete procesy, ale hlavně šetříte peníze.

Musí být vaše dokumenty doručeny ve stejný den? Pomocí naší rozsáhlé sítě poskytovatelů přepravních služeb dokážeme najít optimální řešení i pro vaši extrémně urgentní zásilku. Zavolejte nám nyní a náš osobní specialista vám rád poradí s doručením dokumentů ještě tentýž den, aby vaše zásilka byla doručena včas, ihned po vyzvednutí.

U nás máte k dispozici jedno řešení vybrané z více přepravců. Ceny a přepravní časy jednotlivých poskytovatelů přepravních služeb jsou různé, my Vám nabídneme nejlepší řešení pro Vaši zásilku. Záleží, jak rychle se Vaše dokumenty potřebují dostat na místo určení. Svoje dokumenty můžete hlídat pomocí sledovacího čísla. Ať už vy nebo příjemce máte přehled, kde se kurýr s Vaší důležitou dokumentovou zásilkou nachází. 

Aby bylo zajištěno rychlé doručení vašich naléhavých dokumentů, je u zasílatele FINESHIP zaregistrována řada poskytovatelů přepravních služeb pro expresní odesílání dokumentů. FINESHIP vám umožní porovnat všechny dopravce a okamžitě nabídne nejvýhodnější varianty s možností odeslání tentýž den. Stačí zadat údaje o přepravě do poptávky emailem nebo telefonicky, FINESHIP porovná služby, ceny, dopravce a vybere pro vás nejvhodnější nabídku. S FINESHIPem ušetříte nejen peníze, ale i spoustu času.

Díky mnoha kvalitním přepravcům, které má FINESHIP v portfoliu, lze bezpečně odesílat vaše dokumenty. Dokumenty lze s FINESHIPem posílat v papírových obálkách v rámci ČR nebo do zahraničí. Zásilka dokumentů nesmí obsahovat žádné zboží, vzorky. Službu Dokumenty lze použít například k zasílání smluv, naléhavých dopisů, důležitých faktur atd. Prostřednictvím zákaznické linky FINESHIP můžete porovnat ceny různých vnitrostátních, mezinárodních přepravců a vyžádat si nejlepší nabídku. FINESHIP má speciální dohody s dopravci, které vám umožní odeslat dokumenty výhodněji, než kdybyste si je objednali přímo u dopravce.

Poptejte naše služby

Vyplňte informace o požadované přepravě a my se vám ozveme co nejdříve zpět.