NÁMOŘNÍ PŘEPRAVA

Námořní dopravy zajišťujeme výhradně prostřednictvím mezinárodních přepravních společností a předních poskytovatelů logistických služeb v Číně, v okolních asijských zemích a celosvětově napříč 6 kontinenty. Díky rozsáhlé síti mnoha dopravců, rejdařských společností, jsme schopni dodávat velmi rychle a nákladově efektivně.

Spolehlivá doprava z Asie, dovoz z Číny, Singapore, Vietnamu, Taiwanu, Indonesie, Korei, Pakistanu, Indie a ostatních asijských destinací. Našimi partnery jsou silní logističtí poskytovatelé služeb napříč všemi kontinenty. Námořní FCL doprava odkudkoliv, pravidelné LCL sběrné linky. S těmito službami námořní přepravy jste schopni dodávat velké množství nákladu za nízké sazby.

S čím zákazníkům pomáháme

Pojďme se podívat na příběh, kdy jsme se stali klíčovým partnerem pro přepravy dlouhých hřídelí z Číny do České republiky.

FINESHIP poskytnul spolehlivé a flexibilní řešení pro přepravu důležitých dokumentů na Ukrajinu pro svého zákazníka, který se potýkal s obtížemi při nalezení spolehlivého dopravce.

Poptejte naše služby

Vyplňte informace o požadované přepravě a my se vám ozveme co nejdříve zpět.