Import z Číny letecky

11.04.2024

Pojďme se podívat na příběh, kdy jsme se stali klíčovým partnerem pro přepravy dlouhých hřídelí z Číny do České republiky.

Když se zákazník, dodavatel hřídelí, na nás obrátil, hledal spolehlivého partnera, který by mu pomohl s přepravou zboží, které se teprve mělo začít vyrábět. Jeho hlavními kritérii byly cena, výkon a spolehlivost. Ihned jsme pochopili důležitost této zakázky a začali pracovat na tom, abychom poskytli nejlepší možnou službu.

Zaměřili jsme se na nalezení nejefektivnějšího způsobu letecké přepravy, který by zaručil bezpečné a rychlé doručení 4 metrové hřídele. S pomocí našeho týmu odborníků na logistiku a přepravu zboží se podařilo vybrat renomovaného přepravce, který měl dostatečné zkušenosti s přepravou nákladů této povahy.

Během procesu nabídky jsme neustále aktualizovali své přepravní řešení a reagovali na změny, jako byla změna adresy pro vyzvednutí či upřesnění časového plánu. Díky pružnosti a schopnosti rychle reagovat na požadavky zákazníka byla spolupráce s námi bezproblémová.

Konečným výsledkem bylo úspěšné dodání hřídele přesně dle plánu. Zákazník byl nadmíru spokojený s tím, že našel přepravce, který přesně splnil jeho očekávání v oblasti ceny, výkonu a spolehlivosti. Bez starostí mohl sledovat průběh přepravy, která byla realizována bez komplikací a dodána tak, jak bylo slíbeno.

Spokojenost zákazníka vedla k další spolupráci a doporučení FINESHIPu i jeho kolegům. Díky této pozitivní zkušenosti si FINESHIP získal důvěru a stal se tak preferovaným partnerem pro podobné náročné přepravy mezi Čínou a Českou republikou.