PŘEPRAVA BALÍKŮ

Posíláte svoje firemní balíky, ale nejste si jisti, jestli máte nejvýhodnější podmínky a zda dostáváte maximum z přepravních služeb? Vybírat z mnoha poskytovatelů přepravních služeb pro vás může být pracné a časově náročné. FINESHIP vám pomůže rychle a snadno najít ideální nabídku, abyste mohli poslat zásilku co nejvýhodněji. Ušetříte tak čas i peníze.

Ať už jde o malé nebo velké balíky, o zásilky po Čechách nebo do zahraničí, o expresní nebo standardní zásilky, FINESHIP vám porovná ceny zásilek a vybere správného dopravce pro Váš balík.

Přepravní specialista pro vás porovnává mnoho spolehlivých přepravních společností, které expresní zásilky doručují rychle a včetně garance doručení. Srovnáním více dopravců, poskytovatelů doručovacích služeb získáváte nejužší výběr přepravců pro vaši zásilku. Vybíráme nejideálnější nabídku od společností DHL, FEDEX, UPS, TNT, které si můžete porovnat se svým aktuálním poskytovatelem služeb. Tím, že vám FINESHIP porovná více variant, tím vám usnadní výběr vhodného přepravce, navíc ušetříte mnoho času.

Výpočet ceny za doručení ovlivňují různé faktory, jako jsou rozměry, hmotnost, zda je zásilka objemná či nikoli, místo vyzvednutí, doručení atd. Společnost FINESHIP spolupracuje s mnoha dopravci a připraví pro vás nejvýhodnější přepravní řešení. Další výhodou FINESHIPu je, že i když máte více zásilek pro různé dopravce, vystaví vám pouze jednu fakturu. Pokud posíláte balík s dopravci jako je UPS, DHL, TNT nebo FEDEX, máte pouze jednu fakturu. Vše je jasně uvedeno na jedné faktuře. Sledování zásilky je také velmi snadné, pracovníci společnosti FINESHIP proaktivně hlídají každý pohyb, vy se můžete věnovat jiné práci.

Poptejte naše služby

Vyplňte informace o požadované přepravě a my se vám ozveme co nejdříve zpět.