Železniční přeprava z Číny

17.01.2024

FINESHIP dokázal rychle a efektivně pomoci zákazníkovi z oblasti výroby plastových stavebnic letadel a jeho mezinárodní distribucí.

Zákazník měl naléhavý požadavek. Chtěl objednat zboží z Číny železniční přepravou a potřeboval rychle stihnout poslední možný odjezd vlaku před Novým čínským rokem. Čas byl klíčový, protože v Číně byly plánovány oslavy a logistické operace byly značně ztíženy. Zákazník nám navíc sdělil, že má špatné zkušenosti s předešlými přepravami, kdy byl vystavován neustálému tlaku na termíny, stresu od zákazníků a řešení problémů.

S tímto vědomím jsme okamžitě zahájili akci. Komunikovali jsme s našimi partnery a zjistili jsme, že zbývá jen pár dní do posledního možného odjezdu vlaku před Novým čínským rokem. Bezprostřední akce byla nezbytná, a tak jsme se okamžitě pustili do práce.

Díky naší flexibilitě a schopnosti rychle jednat jsme během několika hodin zprostředkovali zaknihování místa na tento poslední vlak. Bylo těsně před uzávěrkou, ale díky naší rychlé reakci jsme vše stihli. Navíc jsme byli s přepravním partnerem domluveni na možnosti případného zrušení bookingu bez storno poplatků, pokud by se vyzvednutí na poslední chvíli neuskutečnilo.

Po úspěšném doručení zásilky nás zákazník kontaktoval a byl nadšený, že se mu tentokrát podařilo zboží doručit nepoškozené a včas. Byl to pro něj velký úspěch, zejména s ohledem na jeho předešlé negativní zkušenosti. Spolehlivé obstarání přepravy vedlo k další spolupráci a objednání dalších přeprav po železnici.

Tento příběh ukazuje, že FINESHIP není jen přepravní společností, ale jsme skutečným partnerem pro své zákazníky, kdy jsme schopni reagovat na jejich potřeby rychle a efektivně, a to i v nejtěžších situacích.