Direct – doručení dnes

11.01.2024

Zajišťujeme spolehlivé a rychlé služby pro přepravu kanystrů do Slovinska a zpět do České republiky, a to i přes specifické požadavky na čas a dostupnost kontaktní osoby ve Slovinsku.

Zákazník z odvětví automotive se ocitl v urgentní situaci, kdy potřeboval přepravit prázdné kanystry do Slovinska, aby je tam nechal naplnit chladící kapalinou, a poté je rychle přivézt zpět do ČR. Jednou z klíčových výzev bylo zajištění rychlé a spolehlivé přepravy, která by splnila časové požadavky zákazníka a zároveň se počítalo s přesným časem dostupnosti kontaktní osoby ve Slovinsku. Řidič musí čekat na vykládce, než bude kanystr naplněn, aby mohl odjet zpět do ČR.

Naše společnost okamžitě převzala odpovědnost za tuto důležitou přepravu. Za pouhé 2 hodiny od poptávky jsme měli řidiče na nakládce, který odvezl kanystry do Slovinska. Následujícího dne ráno jsme již čekali ve Slovinsku, abychom příjemci předali kanystry k naplnění, a ještě ten samý den večer jsme úspěšně vyložili zboží zpět v ČR.

Během celého procesu jsme udržovali pravidelnou komunikaci s naším zákazníkem, informovali jsme ho o průběhu přepravy a zajistili, že vše probíhalo podle dohodnutých parametrů. Díky naší schopnosti rychle reagovat a flexibilitě jsme dokázali splnit náročné požadavky našeho zákazníka a ukázali jsme mu, že se na nás může plně spolehnout.

Tento příběh dokazuje, že FINESHIP je spolehlivým partnerem pro všechny přepravní potřeby, a že jsme schopni zajistit rychlou a bezpečnou přepravu i při nejnaléhavějších situacích.