Expresní paletové zásilky

13.06.2023

Poskytujeme spolehlivé a efektivní řešení pro přepravu palet s dlažbou a sanitou v rámci České republiky.

Tato konkrétní poptávka nám byla předána naším stávajícím zákazníkem, který nás následně spojil s jeho obchodním partnerem, který byl příjemcem zásilky. Ten se nám svěřil, že komunikace s  jeho zákazníkem, příjemcem zboží, je složitá. Příjemce nechtěl řešit dopravu ve své režii, tak zákazník uvítal, když jsme se o vše postarali na jeho náklady.

S naším zkušeným týmem jsme se okamžitě pustili do práce. Nakládka byla bezpečně zajištěna a věnovali jsme zvýšenou pozornost na vykládku, která byla náročná kvůli absenci rampy a vysokozdvižného vozíku u příjemce.

Společně s renomovanou přepravní službou jsme zabezpečili speciální auto s čelem, které umožnilo bezproblémovou vykládku na místě určení. Díky našemu efektivnímu řešení jsme překonali potíže spojené s absencí rampy a vysokozdvižného vozíku u příjemce.

Náš zákazník byl nadmíru spokojený, že jsme mu poskytli bezstarostnou a spolehlivou přepravu za férovou cenu, a to i přes komplikace u příjemce. Tento příběh dokazuje, že FINESHIP je partnerem, na kterého se můžete spolehnout i v nejtěžších logistických situacích, a který se postará o váš náklad s maximální péčí a profesionalitou. Od té doby je tento zákazník naším věrným klientem a využívá pro své přepravy pouze FINESHIP služby.