Konec poškozených zásilek

05.12.2023

Poskytujeme spolehlivé a bezpečné řešení pro přepravu elektronických součástek, které se zákazníkovi u předchozích přeprav ztrácely a poškozovaly.

Zákazník se zabývá výrobou elektronických součástek, čelil problémům se ztrátou a poškozením zásilek během přepravy. To nejenže vedlo k neustálým reklamacím od jeho zákazníků, ale také mu zabíralo mnoho času na řešení situací s přepravcem. Ztráty a poškození zásilek způsobily ztrátu důvěry jeho zákazníků a negativní ohlasy.

Rozhodli jsme se zákazníkovi pomoci, že mu provždy vyřešíme problémy s přepravou. Nejprve jsme provedli důkladnou analýzu a prověřili správnost balení. Navrhli jsme vylepšení pomocí speciální výplně krabic, která měla minimalizovat riziko poškození během manipulace a přepravy.

Zásilky jsme kalkulovali včetně připojištění, aby byly kryty v případě jakéhokoli poškození nebo ztráty. Dále jsme vybrali renomovanou kurýrní společnost, která má prokazatelnou vysokou procentuální úspěšnost včasného a spolehlivého doručení.

Díky našim úpravám balení a optimalizace přepravce se zákazník konečně mohl soustředit na své podnikání místo neustálého řešení problémů s přepravou. S novým řešením od FINESHIPu měl klid s vědomím, že jeho zásilky jsou dobře chráněny, připojištěny a doručeny spolehlivě a včas