Veškerá přepravní logistika pod jednou střechou

31.01.2024

Stali jsme se klíčovým partnerem pro zákazníka, který se zabývá výrobou ocelových součástí a pravidelně je distribuuje po celém světě.

Zákazník se obrátil na FINESHIP ze zvědavosti, jak by mohl zefektivnit svou logistiku. Dosud řešil přepravu tím, že poptával několik různých přepravců a vybíral z nich, což mu zabíralo hodně času a energie. Chtěl najít způsob, jak tuto činnost zjednodušit a uspořit si tak čas. Proto projevil zájem o spolupráci s námi a o využití našeho portálu pro usnadnění procesu. Potřeboval znát přesnou cenu přepravy a přepravní čas pro svého zákazníka.

Rychle jsme přišli s řešením. Nabídli mu možnost využívání klientského portálu, který obsahuje adresář jeho zákazníků, kalkulaci nákladů, přepravní časů a další užitečné nástroje. Tímto způsobem zákazník nemusí každou přepravu zvlášť poptávat, ale může využít přehledného systému pro výběr nejvhodnější služby přepravce pro každou konkrétní zásilku.

Celý proces spolupráce probíhá hladce. Zákazníkovi optimalizujeme procesy, což mu v konečném důsledku šetří čas i peníze.

Zákazník je nadmíru spokojený s tím, jak řešíme všechny přepravy, jak efektivně a profesionálně se staráme o jeho logistické potřeby. Tato pozitivní zkušenost vede k další spolupráci, k využívání našeho portálu i pro nové přepravy, což znamená výrazné ušetření času a nepřímých nákladů zákazníka. FINESHIP tak pomáhá k  celkovému růstu zákazníka.