Porovnávání a výběr přepravců

20.10.2023

Před nedávnem se zákazník, významný distributor elektronických součástek, ocitl v situaci, kdy náhle potřeboval urgentně přepravit velkou zásilku součástek do svého distribučního centra, ale neměl čas na důkladné prozkoumání a výběr různých přepravních společností. Jeho prioritou bylo rychle a efektivně najít spolehlivého přepravce, který by mu zajistil dodání včas a za přijatelnou cenu, aby mohl splnit závazky vůči svým zákazníkům.

Situaci jsme okamžitě uchopili a nabídli našemu klientovi komplexní řešení přepravy. Díky naší široké síti partnerských přepravních společností jsme byli schopni rychle vybrat optimální možnost přepravy pro danou situaci. Bez zbytečného zdržování jsme zajistili, aby zásilka byla vyzvednuta a doručena včas a bezpečně.

Naším profesionálním přístupem a schopností rychle reagovat jsme našemu klientovi ušetřili mnoho času, který by jinak musel trávit hledáním a výběrem přepravců. Navíc jsme mu optimalizovali náklady na přepravu, což přispělo ke konkurenceschopnosti jeho výrobků na trhu. Od té doby posílá zásilky s FINESHIPem, má jistotu, že vše pohlídáme a on se může věnovat své práci.