Reference

Když nás zákazník pochválí jen tak

"Dobrý den, děkujeme za vánoční dárek, vážíme si toho. Vážíme si i vašich služeb, které na rozdíl od konkurenčních firem fungují úplně bez jediného problému. Navíc vaše infolinka opravdu znamená infolinka, kde mi vždy poradí a vše vysvětlí s trpělivostí. Děkujeme."

"Dobrý den, paní Pěkná, velice Vám děkuji za organizaci dopravy našeho balíku a skvělou komunikaci s mým tatínkem, který Vás i Fineship opravdu moc chválil! Prosím o zaslání FA za dopravu hned jak to bude z Vaší strany možné. Ráda bych ji uhradila. Děkuji mnohokrát a těším se na naši další spolupráci. S pozdravem a přáním hezkých podzimních dní,...

"Vážená paní Petro, krabice do Holandska odešla, moc Vám děkuji za spolupráci a zejména bezvadnou komunikaci. Budete mít ode mě skvělou referenci (lze jí napsat na Váš web nebo jinam?) a u případných dalších dodávek bude Fineship naší první volbou."

"Chtěla jsem moc poděkovat za perfektní organizaci doručení mojí zásilky a úžasnou flexibilitu (hlavně u paní Ing. Pěkné). Než jsem přišla k Vám, organizovali jsme dodávku s DHL, kde má naše advokátní kancelář klientsky účet, trvalo to 3 týdny, než jsme se k něčemu dobrali, cena byla astronomická a chovaní jejich obch. zástupce nás vedlo k tomu, že...

"Hello, thank you very much, for your help and perfect organization. I hope for next cooperation in future if will be needed."

Zásilky z GB

08.07.2021

"Dobrý den, všechny tři zásilky byly v pořádku dodány. Děkuji mnohokrát."

Když si o hodnocení řekneme


Petra

Logistika

"Zvykli jsme si na vyšší standard služeb, co nabízí Vaše společnost.

1. Pokud objednáme přepravu u FINESHIP, nemusíme se strachovat o to, že by cokoliv neklaplo, protože máte každou cestu pod kontrolou.

2. Jsem si vždy jistá, že přepravu seženete, nestalo se nikdy, že byste mi napsali, že nemáte auto.

3. Pokud nepotřebuji Express, dostanu od vás více možností přepravy - více různých cenových nabídek. Nemusím poptávat jiné přepravce.

Zlepšení mne žádné nenapadá. Pracujete profesionálně, spolupracujete s přepravci, na které se dá spolehnout. Jsem ráda, že jsem ještě nemusela objednávat vrtulník..."

Robert 

Market research & nákup

"V naší, již v současnosti dlouhodobé spolupráci, si nejvíce cením osobního přístupu, rychlého a komunikativního přístupu při řešení nastalých problémů a v zásadě rodinné atmosféry, kterou z vaší firmy cítím. V neposlední řadě oceňuji také příznivé a jasně komunikované ceny. A poslední, co mne teď napadá, je (po odbourání vyplňovaní formulářů) snadnost objednávání vašich služeb, což je z uživatelského hlediska pro nás velmi důležité.

Mějte se hezky a ať se vám daří!"

Viktor 

Export

"Působíte na mě jako velmi dobře organizovaný tým zodpovědných lidí, a mám jistotu, že žádná moje poptávka nebude ignorována.

Tím, že sledujete průběh každého jednoho případu přepravy až do předání zboží dle zadání a informujete o něm, opět působí velice profesionálně.

Tedy jste spolehliví a systematičtí.

Děkuji a vše dobré!"

Martina

Logistka

"Pro mne je jednoznačné největším přínosem úspora času a financí. Čas s ohledem na to, že na jednotlivé dopravy nerozesílám poptávky různým dopravcům, abych následně porovnávala cenové nabídky. A finance s ohledem na fakt, že jako menší firma "nedosáhneme" u dopravců na výhodnější podmínky.

Dále jsem velmi spokojena s rychlostí a pružností, se kterou mé poptávky a dopravy vyřizujete.

Tedy v tuto chvíli nemám žádné negativní připomínky k naší spolupráci a jsem s ní spokojena.“

Honza 

Obchodní ředitel

"Bezvýhradní spokojenost s komplexními službami od A až po Z. Nikdy žádný problém. Rychlá komunikace. Neměnil bych.“